Focení interiérů a exteriérů

Focení interiérů
Focení interiérů na kolmice ložnice
Focení interiérů na kolmice - ložnice skříň
Focení interiérů na kolmice - kuchyně
Focení interiérů  na kolmice - kuchyně
Focení interiérů z výšky - bílá kuchyň

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Focení interiérů, exteriérů a architektury

Focení interiérů, exteriérů a architektury to jsou klíčová slova, které odkazují na mojí zálibu v dobrý design, architekturu a vůbec uspořádání prostoru.

Jako vodnář sám miluju, když mi prostor ve kterém žiju, nebo pracuju vyhovuje a harmonizuje mě. Když věci mají svoje místo, když jsou místnosti navržené, tak aby majiteli dobře sloužili a přesto ladili barevně, materiálem i tvarem.

Pro klienty fotím často populární Minimal design, nicméně mě zajímá i Vastu, ze kterého se vyvinulo Feng-šuej a další styly.

Díky kvalitním objektivům Canon si můžu poradit s jakýmkoliv prostorem, tak aby fotky interiérů byli harmonické a vyvážené. Často proto fotím na kolmice a vodorovnice. Když je prostor malý, můžu vytvořit panorama i sférické 360 panorama.

Pro focení ze vzduchu používám dron DJI AIR 2S.

Photography of interiors, exteriors and architecture

Photography of interiors, exteriors and architecture are the key words that refer to my love of good design, architecture and general arrangement of space.

As an Aquarius myself, I love when the space in which I live or work suits me and harmonizes me. When things have their place, when the rooms are designed in such a way that they serve the owner well and still harmonize in color, material and shape.

I often photograph the popular Minimal design for clients, but I am also interested in Vastu, which evolved into Feng Shui and other styles.

Thanks to Canon's high-quality lenses, I can handle any space so that interior photos are harmonious and balanced. That's why I often take pictures on vertical and horizontal lines. When the space is small, I can create a panorama as well as a spherical 360 panorama.

I use a DJI AIR 2S drone for aerial photography.

SLEDUJTE MĚ